
Пакет подарунковий 44 х 32 див. в асортименті
- Немає в наявності
19 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (96) 374-30-25
Олена
- +380 (66) 575-52-94Олена
- +380 (73) 374-30-25Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет подарунковий 44 х 32 х 11 див. новорічний в асортименті. Цупкий ламінований папір. Глянсове покриття. Яскраві кольори. Артикул: 955-5.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 440 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Матеріал | Папір |
| Особливості | З ручками |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 320 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип листівки | Класична |
- Ціна: 19 ₴
