
Пакет подарочный 17 х 27 см. Стильный 30.050
- Немає в наявності
- Код: 5290
10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (96) 374-30-25
Олена
- +380 (66) 575-52-94Олена
- +380 (73) 374-30-25Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет подарунковий 17 х 27 див. Стильний. Цупкий ламінований папір. Глянсове покриття. Яскраве забарвлення. Артикул: 30.050.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ поздоровлень |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Матеріал | Папір |
| Особливості | З ручками |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 170 мм |
| Основні атрибути | |
| Довжина | 170 |
| Тип листівки | Класична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма наповнювача | Пелюстки |
- Ціна: 10 ₴
