
влевовправо
Пенал Kite College Line Girl K25-623-1, 2 відділення, без наповнення
- Готово до відправки
- Код: 2905
495 ₴
+380 (96) 374-30-25
Олена
- +380 (66) 575-52-94Олена
- +380 (73) 374-30-25Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенал Kite K25-623-1 – стильний, компактний та місткий пенал-книжка з 2 відділеннями та органайзером на 32 предмети. Водночас компактний та дуже місткий. Міцні матеріали та надійна фурнітура гарантія довгої служби. Матеріал зовні міцний носостійкий поліестер. Внутрішнє ПВХ-оздоблення легко чиститься. Привабливий дизайн. Декор об'ємний бейдж.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Пенал-книжка |
| Стать | Для дівчаток |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Блакитний |
| Довжина | 20.5 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 4.5 см |
- Ціна: 495 ₴





