
влевовправо
Пенал Kite Velvet Dream K26-621-7, 1 відділення, 1 відворот, без наповнення
- Готово до відправки
- Код: 5471
428 ₴
+380 (96) 374-30-25
Олена
- +380 (66) 575-52-94Олена
- +380 (73) 374-30-25Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенал Kite K26-621-7 ідеальна модель для першокласників та учнів початкової школи віком від 6 років. 1 відділення з відворотом, щоб усе необхідне завжди було під рукою. Резинки для фіксації канцелярського приладдя для порядку всередині пеналу. Місткий розмір, завдяки якому в пеналі зручно розміщується олівець з гумкою. Міцні матеріали та надійна фурнітура – гарантія довгої служби. Картонна вкладка з полем для розкладу, щоб графік уроків завжди був перед очима. Матеріал зовні – міцний зносостійкий поліестер. Внутрішнє оздоблення – практичне ПВХ-покриття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Пенал-книжка |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 20.5 см |
| Ширина | 14 см |
| Висота | 4 см |
| Вага | 153 г |
| Персонажі | Rachael Hale |
- Ціна: 428 ₴





