
влевовправо
Чобіт новорічний для подарунків з фетру 20 см. 4 картинки 6241-21
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 19236
13,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (96) 374-30-25
Олена
- +380 (66) 575-52-94Олена
- +380 (73) 374-30-25Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чобіт новорічний для подарунків з фетру. Малюнки з Дідом Морозом, Ялинкою, Сніжинкою і Сніговиком. Висота - 20 см. Ширина - 11 см. Довжина стопи - 14 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шкарпетки для подарунків |
| Матеріал | Текстиль |
| Ширина | 11 см |
| Довжина | 14 см |
| Колір | Червоний |
| Додаткові елементи декору | Малюнок |
| Висота | 20 см |
- Ціна: 13,50 ₴


