
влевовправо
Подарункова коробка М10-44, 37,5х29х16см.
- В наявності 1 од.
- Код: 19170
190 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (96) 374-30-25
Олена
- +380 (66) 575-52-94Олена
- +380 (73) 374-30-25Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подарункова коробка 1шт. М10-44. Коробка червоного кольору із золотими вкрапленнями. Розмір: 37,5х29х16см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | Зі знімною кришкою |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Колір | Червоний |
| Довжина | 375 мм |
| Візерунки і принти | Новорічні |
- Ціна: 190 ₴

