
Чобіт новорічний для подарунків з флоку блискучий 40 см. 6241-9
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13874
47 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (96) 374-30-25
Олена
- +380 (66) 575-52-94Олена
- +380 (73) 374-30-25Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чобіт новорічний для подарунків з флоку. Висота - 40 см. Ширина - 17 см. Довжина стопи - 22 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шкарпетки для подарунків |
| Матеріал | Текстиль |
| Ширина | 17 см |
| Довжина | 22 см |
| Колір | Червоний |
| Додаткові елементи декору | Малюнок |
| Висота | 40 см |
- Ціна: 47 ₴
