
влевовправо
Іграшка на ялинку "Олень" 17,5 х 8,5 см
- Немає в наявності
- Код: 2597
69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (96) 374-30-25
Олена
- +380 (66) 575-52-94Олена
- +380 (73) 374-30-25Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новорічна іграшка "Олень" золотого кольору. Розмір іграшки: 17,5 х 8,5 см. Використовують для прикраси ялинки, складання новорічних композицій.
В наявності фото представлене першим.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 17.5 см |
| Ширина | 8.5 см |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Колір | Золотистий |
| Товщина виробу | 0.9 мм |
| Додаткові елементи декору | Блискучий гліттер |
| Кількість в упаковці | 1 |
- Ціна: 69 ₴


