
влевовправо
Пакет подарунковий 36,8 х 11 х 11 см. 38.052
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1391
29,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (96) 374-30-25
Олена
- +380 (66) 575-52-94Олена
- +380 (73) 374-30-25Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет подарунковий 36,8 х 11 х 11 см. "Під пляшку". Цупкий ламінований папір. Глянсове покриття. Яскраві кольори. Артикул: 38.052.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ поздоровлень |
| Висота | 368 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Ламінована папір |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | З ручками |
| Основні атрибути | |
| Тип листівки | Класична |
- Ціна: 29,50 ₴

