
Пакет подарунковий 34 х 49,5 х 17 см. 40.025
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3218
59 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (96) 374-30-25
Олена
- +380 (66) 575-52-94Олена
- +380 (73) 374-30-25Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет подарунковий 34 х 49.5 х 17 см. В цей пакет поміститься багато подарунків, адже його глибина 17 см. Цупкий ламінований папір. Глянсове покриття. Яскраві кольори. Артикул: 40.025.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ поздоровлень |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 340 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Матеріал | Папір |
| Особливості | З ручками |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 495 мм |
- Ціна: 59 ₴
