
Пакет подарунковий 24 х 36,5 см. 31.125
- Готово до відправки
- Код: 1393
39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (96) 374-30-25
Олена
- +380 (66) 575-52-94Олена
- +380 (73) 374-30-25Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет подарунковий 24 х 36,5 х 8,5 см. Цупкий ламінований папір. Глянсове покриття. Яскраві кольори. Артикул: 31.125.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ поздоровлень |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 365 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Матеріал | Ламінована папір |
| Особливості | З ручками |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 240 мм |
- Ціна: 39 ₴
