
влевовправо
Чобіт новорічний для подарунків з фетру 33 см. 3 картинки
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2596
26 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (96) 374-30-25
Олена
- +380 (66) 575-52-94Олена
- +380 (73) 374-30-25Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чобіт новорічний для подарунків з фетру. Малюнки з Дідом Морозом, Ялинкою і Сніговиком. Висота - 33 см. Ширина - 15 см. Довжина стопи - 19 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 35 см |
| Довжина | 35 см |
| Додаткові елементи декору | Малюнок |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип | Шкарпетки для подарунків |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 24 см |
- Ціна: 26 ₴

