
Пакет подарунковий 32 х 32 см. 34.064
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1394
44 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (96) 374-30-25
Олена
- +380 (66) 575-52-94Олена
- +380 (73) 374-30-25Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет подарунковий 32 х 32 х 14 см. В цей пакет поміститься багато подарунків, адже його глибина 14 см. Цупкий ламінований папір. Глянсове покриття. Яскраві кольори. Артикул: 34.064.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ поздоровлень |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 320 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Матеріал | Папір |
| Особливості | З ручками |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 320 мм |
- Ціна: 44 ₴
