
Пакет подарунковий 16,5 х 17 див. 35.091
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1390
8 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (96) 374-30-25
Олена
- +380 (66) 575-52-94Олена
- +380 (73) 374-30-25Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет подарунковий 16,5 х 17 див. Цупкий ламінований папір. Глянсове покриття. Яскраве забарвлення. Артикул: 35.091.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ поздоровлень |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Матеріал | Папір |
| Особливості | З ручками |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 165 мм |
- Ціна: 8 ₴
