Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міцна господарська сумка з ручками. Щільна тканина.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 450 мм |
| Ергономічні ручки | Ні |
- Ціна: 45 ₴

