
Пакет подарунковий 16,5 х 17 см."Merry Christmas" 35.168
- Готово до відправки
- Код: 7401
21 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (96) 374-30-25
Олена
- +380 (66) 575-52-94Олена
- +380 (73) 374-30-25Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет подарунковий 16,5 х 17 х 6,5 см, "Merry Christmas". Майже квадратної форми. Цупкий ламінований папір. Глянсове покриття. Яскраві кольори. Артикул: 35.168.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ поздоровлень |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет |
| Матеріал | Папір |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | З ручками |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 21 ₴
